Darbnīcas jauniešiem dizainā un mākslā

PIKC Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļa organizē foto, video, formas dizaina, grafikas dizaina, dekoratīvo krāsojumu, animācijas, stila plakāta, mākslas vēstures, datorgrafikas profesionālās darbnīcas.

• Darbnīcu norises vieta PIKC Ogres tehnikums

• Darbnīcu norises laiki- 16.novembris, 7.decembris, 18.janvāris, 8.februāris, 15.marts no 13.00-16.30 vai 14.00-17.30. Ir iespējams vienoties par citu laiku

• Darbnīcas ilgums 2-3 stundas

• Dalībnieku skaits vienā darbnīcā līdz 5 cilvēkiem

• Dalībnieku ieteicamais vecums 13-19 gadi

• Par dalību tiks izsniegts apliecinājums

• Dalība darbnīcās ir bez maksas

Profesionālu pedagogu un dizaineru vadībā, izmantojot PIKC Ogres tehnikuma modernizēto tehnisko bāzi- apple datorklasi, foto un video studijas ar aprīkojumu, formu mācības darbnīcu ar aprīkojumu uc., būs iespēja nostiprināt jau esošās, kā arī apgūt jaunas zināšanas, iemaņas un prasmes. Lai palīdzētu gatavojoties profesionālās ievirzes mākslas izglītības audzēkņu Valsts konkursam, esam izveidojuši grafikas dizaina darbnīcu "Dizainējam savu piezīmju/dienasgrāmatu. No idejas radīšanas līdz grāmatas parauga izgatavošanai." Darbnīcu vada Dace Runča, PIKC Ogres tehnikuma profesionālo priekšmetu pedagogs, profesionāla grafikas dizainere ar 20 gadu darba pieredzi, Latvijas dizaineru savienības biedre.

Darbnīcu apraksti.

Izvēlieties darbnīcas un ērtāko laiku.

Lūgums pieteikties savlaicīgi, lai veiksmīgi varam saplānot darbu.

Kontakti:

Velga Kaļeiņikova

PIKC Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja

29112474

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Informācija par PIKC Ogres tehnikumu pieejama Ogrestehnikums.lv