Ar panākumiem Cēsu koncertzālē aizvadīta Latvijas Kultūras kanona 2017./2018. Vidzemes reģiona skolu konkursa diena

Šajā mācību gadā ikgadējā Kultūras kanona konkursa moto ir Kultūras kanona stāsti, ziņas un vēstis Latvijas cilvēkiem nākamajā simtgadē. Konkursa iecere kā rezultātu paredz jaunu kultūras kanona mājaslapas un Latvijas simtgadei veltītu mediju saturu. Konkursa rīkošanas ikgadējie Latvijas Kultūras akadēmijas partneri ir Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Valsts izglītības satura centrs, Latvijas Nacionāla bibliotēka, Latvijas Nacionālais kultūras centrs un UNESCO Latvijas Nacionālā komisija.

"Kultūras kanona vēstis Latvijas nākošajā simtgadē" Ogres tehnikuma komanda meklēja un atrada leģendārā foto meistara Egona Spura subjektīvajā dokumentālismā.

Gatavošanās procesā gūtās atziņas un idejas Viktorija Geida un Kristiāna Vilcāne prezentēja pārliecinoši, rezultātā ieguva diplomus un iekļuva konkursa finālistos. Esam priecīgi un lepni! Paldies arī Nikolai Patrīcijai Ošeniecei un skolotājiem- Vinetai Oboznajai, Armandam Pučam un Laurim Kalniņam.

Konkurss notiek trīs kārtās. Pirmās kārtas ietvaros notiek konkurss reģionos, otrā kārta – radošā darbnīca Rīgā, trešā kārta - konkursa fināls Rīgā.

Materiālu sagatavoja Velga Kaļeiņikova, Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja.