Jauns un talantīgs pavārs Haralds Saušs vada “Ziemassvētku deserta izgatavošanas” meistarklasi Ogres tehnikuma 1EP grupas audzēkņiem

Tā kā Ziemassvētki ir lielākie ziemas sezonas svētki, kas kopš neatminamiem laikiem tiek svinēti visā plašajā pasaulē, 2017. gada 29. novembrī projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Ogres tehnikuma 1EP grupas izglītojamajiem bija ekskluzīva iespēja piedalīties "Ziemassvētku deserta izgatavošanas" meistarklasē Haralda Sauša vadībā. Tika gatavots ananasu deserts, ābolu strūdele un ogu zupa ar bezē, izmantojot ikdienā netipiskas garšvielas. Praktiskā darbošanās vijās ar pieredzes bagātu stāstījumu par lietām, kas nepieciešamas ikdienas darbā virtuvē. Neatlaidīgums, mērķtiecība, pacietība, aizrautība, optimisms, pārliecinātība par sevi un savām spējām, kā arī drosme – panākumu atslēga.

Pēc ēdienu pagatavošanas notika degustācija un dalīšanās iespaidos, būtiskākais secinājums – arī tradicionālam ēdienam var piešķirt jaunu veidolu, lai dažādotu Ziemassvētku galdu. Prieks bija dzirdēt, ka pasākums tiešām ir izdevies!