Dalība jauniešu biznesa ideju konkursā

Lai veicinātu integrētu un radošu domāšanu un nostiprinātu novada patriotismu un dzīvesveida pamatvērtības, jauniešiem līdz 1.martam bija iespēja iesniegt biznesa idejas, kas veicina Ogres novada atpazīstamību, ietver sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu un risina kādu sociālo problēmu vai rada labumu sabiedrībai.

22. martā Ogres novada Kultūras centrā notika globālās vadības konferencē (Global Leadership Summit jeb GLS) „Vadi vietā, kur esi", kurā iespēju bezmaksas piedalīties saņēma piecas Ogres tehnikuma jauniešu komandas. Konferencē tika piedāvāta iespēja mācīties no izcilākajiem vadītājiem pasaulē.

Biznesa idejas sagatavot un iesniegt palīdzēja tehnikuma ekonomikas skolotājas, bet vērtēja Ogres novada pašvaldība, Ogres Tūrisma uzņēmēju biedrība, Ogres uzņēmēju biedrība, Swedbank, Altum, Ogres novada jauniešu dome, Labdarības veikals HOPEN un GLS Ogre.

Biznesa idejas mentoringa balvu saņēma attīstības centra

"Progress" komanda – Gabriela Polenca /1GR/ un Elizabete Balode /2GR/. Tehnikuma jaunieši saņēma arī dāvanu karti 50 eiro vērtībā ESCAPE Room apmeklējumam un Swedbank balvas.