Pedagogi apgūst prasmes veidot e-kursus Moodle mācību vidē

2018.gada 2.oktobrī Ogres tehnikums organizēja Erasmus+ programmas stratēģiskās partnerības projekta “Vocational online collaboration for learning” (līguma Nr. 2016-1-HU01-KA202-022916) rezultātu izplatīšanas pasākumu, kurā iepazīstināja ar projekta rezultātiem un izstrādātajiem tiešsaistes kursiem. Pasākumā piedalījās pedagogi no dažādām Latvijas vispārizglītojošām un profesionālām izglītības iestādēm, kuriem bija iespēja apgūt teorētiskās un praktiskās zināšanas par e-kursu veidošanu un pasniegšanu Moodle e-mācību vidē.

Pedagogi no Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Daugavpils tehnikuma, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskolas, Rīgas Stila un modes tehnikuma, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskolas, Daugavpils Universitātes, Ikšķiles vidusskolas un Jaunogres vidusskolas atzina, ka “pasākums bija ļoti lietderīgs un produktīvs. Paldies, ka teorija tika pielietota uzreiz praktiskajā darbībā. Paldies pasniedzējiem un organizatoriem. Gribētos turpinājumu! Paldies Ogres tehnikuma vadībai par viesmīlību”.

Projektā izstrādāti trīs apmācību materiāli un seši dažādi tiešsaistes kursi Moodle e-mācību vidē angļu valodā. Kursā pieejamo informāciju kā atvērtos mācību resursus var izmantot jebkurš interesents. E-kursus var apskatīt šajā saitē: http://lms.vocalerasmus.eu

Informācija par projektu šeit: www.vocalerasmus.eu

Ogre tehnikuma projektu vadītāja Ieva Kulmane