Ogres tehnikums palīdz Gulbenes novada audzēkņiem izvēlēties karjeras ceļu

2018. gada 9.oktobrī Gulbenes kultūras centrā noritēja interaktīvs pasākums-izstāde "Būvē savu karjeras ceļu pats!", kur ikvienam interesentam bija iespēja iepazīties ar vidējās un vidējās profesionālās izglītības iespējām Latvijā. To, kādas prasmes un iemaņas ir iespējams attīstīt, radoši prezentēja GULBENES NOVADA VALSTS ĢIMNĀZIJA, GULBENES 2. VIDUSSKOLA, OGRES TEHNIKUMS, RĪGAS STILA UN MODES TEHNIKUMS, RĒZEKNES TEHNIKUMS, EIROPAS BRĪVPRĀTĪGIE GULBENĒ, PRIEKUĻU TEHNIKUMS, VALMIERAS TEHNIKUMS, SMILTENES TEHNIKUMS, LEJASCIEMA VIDUSSKOLA, LATVIJAS JŪRAS AKADĒMIJAS JŪRSKOLA, MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJA, VALMIERAS TEHNIKUMA RANKAS TERITORIĀLĀ STRUKTŪRVIENĪBA, LIZUMA VIDUSSKOLA UN ALFRĒDA KALNIŅA MŪZIKAS VIDUSSKOLA.

Kā jau ierasts, Ogres tehnikumu pārstāvēja visas izglītības nodaļas, ļaujot ikvienam piedalīties kādā praktiskā darbībā – simulētā koku gāšanā, digitālā zīmēšanā, komponentu montāžā lodējot, veiklības spēlē "Labirints", lielākā interese šoreiz bija par viesmīlības un ēdināšanas pakalpojumu specialitātēm, brīžiem pat veidojās interesentu rinda, kuri vēlējās izmēģināt roku cepumu noformēšanā un degustācijā.

Pozitīvu gaisotni radīja arī Sabīnes Berezinas un Rassell muzikālais priekšnesums un atziņa, ka katrs savu karjeras ceļu būvējam pats.