Pašpārvalde sveic skolotājus svētkos

Audzēkņu pašpārvalde aicināja skolotājus uz svinīgo "Skolotāju gada balvas" pasniegšanas pasākumu 2018.gada 9.oktobrī. Pasākumu vadīja Indra Rudzīte un Agris Grīnbergs, par muzikālo noskaņu rūpējās mūsu pašu muzikālie audzēkņi no instrumentālā ansambļa Oskars Zviedrs, Ritvars Mūrnieks, Lara Babina, Raivis Strazdiņš, Edgars Veitners (veltīja arī dzejoli skolotājiem).

Pats gaidītākais moments bija 10 nomināciju paziņošana, aptaujā piedalījās liels skaits tehnikuma audzēkņu un arī absolventu, norādot katrai nominācijai visatbilstošāko skolotāju. Dažās no nominācijām līdera pozīcija bija skaidra uzreiz, bet dažās pozīcijās konkurēja, līdz ar to ceram, ka šogad iedibinātā tradīcija veiksmīgi turpināsies arī nākamajā gadā.

Noslēgumā skolotājus cienājām ar pašu ceptu ābolmaizi, kuru gatavoja Jūlija Guļbinska, Renāte Dināra Peļņa, Kristiāns Graudiņš, Beāte Veinberga, Agnese Ksenija Mazitane, Kristiāns Skutelis, Agris Grīnbergs, Maija Brokāne, Laura Kulakova. Īpašu paldies gribam pateikt skolotājai Gitai Kalnaģeidānei par palīdzību.

Lūk, arī nomināciju uzvarētāji:

1.Atsaucīgākā skolotāja – Tatjana Skābarde

2.Draudzīgākā skolotāja – Inga Ozoliņa Lišmane

3.Asprtātīgākais skolotājs – Arturs Bičols

4.Zolīdākais skolotājs – Aivars Laganovskis

5.Stingrākā skolotāja – Iveta Atte

6.Enerģiskākā skolotāja– Ruta Balode

7.Stilīgākais skolotājs – Toms Ezerietis

8.Radošākā skolotāja – Dace Runča

9.Inovatīvākā skolotāja – Linda Pastare

10.Leģendārākais skolotājs – Jānis Brūveris

Paldies mūsu skolotājiem par atbalstu mūsu izaugsmē!

 

Pašpārvalde