Ogres tehnikuma Reklāmas dizaina 2018.gada absolventes piedalās LATVIJAS DIZAINERU SAVIENĪBAS GADA BALVA DIZAINĀ 2018 SKOLU KONKURSĀ

No 5. līdz 7. oktobrim dizaina izstādes "Design Isle 2018" ietvarā jau vienpadsmito reizi notika Latvijas Dizaineru savienības rīkots konkurss- skate "Latvijas Dizaineru savienības Balva 2018". Tradicionāli konkursa skolu sadaļā piedalās arī Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļas audzēkņi un absolventi. Šajā gadā konkursam tika pieteikti izglītības programmas Reklāmas dizains 2018.gada absolventu darbi.

Agnese Ločmele/ identitāte somu un aksesuāru veikalu tīklam BEGIS

Grafiskā identitāte radīta ar mērķi komunicēt pievilcīgu, modernu vizuālo tēlu zīmolam BEGIS. Viegli uztverams, tīrs un atmiņā paliekošs grafiskās identitātes risinājums, kas veido uzņēmuma tēlam jaunu raksturu un palīdz būt konkurētspējīgākam un vizuāli baudāmākam vietējā tirgū.

Estere Terēze Valtere / Grafiskā identitāte arhitektu birojam ARCCONSULT

Grafiskā identitāte atspoguļo arhitektu biroja darba stilu, izteiksmes paņēmienus un komunicē ar esošiem un potenciāliem klientiem, kā arī sadarbības partneriem . ARCCONSULT vērtības un mākslinieciski dizainisko rokrakstu. Iedvesma zīmei un identitātes vadlīnijām rasta, pētot biroja realizētos projektus un uzņēmuma vērtības.

Ēvisa Sproģe/ Grafiskā identitāte Ogres biškopības biedrībai

Vizuālā identitāte Ogres biškopības biedrībai ar dažādiem reklāmas materiāliem veido kvalitatīvu un izteiksmīgu stilu, kas attēlo biedrības būtību. Tie ir vienoti savā starpā detaļās, krāsās un formās, lai prezentētu biedrus un aicinātu to pulkā citus.

Nadīna Legzdiņa/ Grafiskā identitāte Zemnieku saimniecībai GAIDAS

Iedvesmojoties no GAIDAS saimnieku personībām un saimniecības augļu dārziem, radīta viegli pamanāma grafiskā identitāte ar "raksturu". Bumbiera tēls, "kurš ir stāvoklī ar ābolu", komunicē auglības sajūtu, radošumu un veselīgu dzīvesprieku, kas palīdz GAIDAS klientiem atpazīt un viegli atrast savus iemīļotos produktus tirgū.

Darbu izstrādi vadīja pedagoģe Dace Runča

Materiālu sagatavoja Velga Kaļeiņikova/ Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja