Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programma

Ja esi zinātkārs, sabiedriski aktīvs un motivēts jaunietis, ja vēlies gūt panākumus savā profesionālajā izaugsmē, nāc un piesakies Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programmā!

Kas ir šī programma?

Papildus izvēlētajai profesionālās izglītības programmai Tu mācīsies vismaz divus Starptautiskā Bakalaurāta Diploma programmas priekšmetus un Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītības pamatpriekšmetus – apgūsi pašiniciatīvu, jaunradi, sadarbību un līdzdalību mācībās un profesionālajā izaugsmē.

Ko Tev tas dos?

Pateicoties akadēmiskās programmas apvienojumam ar Karjeras izglītības programmu, Tu gūsi pieredzi, kas paver plašas iespējas iesaistīties darba tirgū, kā arī turpināt mācības augstskolās gan Latvijā, gan ārzemēs.

Kā programma tiks īstenota?

Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programmu apgūsi integrēti ar izvēlētās profesionālās izglītības programmas mācību priekšmetiem, izmantojot bilingvālo (latviešu un angļu valodās) mācīšanas un mācīšanās metodi.

Kur iegūt sīkāku informāciju?

Ja Tu vai Tavi vecāki vēlaties iegūt detalizētāku informāciju, apmeklējiet Starptautiskā Bakalaurāta organizācijas oficiālo mājaslapu http://www.ibo.org vai zvaniet, rakstiet kontaktpersonai Ogres tehnikumā Sigitai Jasinskai, T. 26591518, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .